درباره پیوگان

شرکت PIUGAN IBERICA  S.L.U  با نزدیک به سه دهه فعالیت تجاری موفق در زمینه های مد و لوازم خانگی (غیر برقی) در کشور اسپانیا افتخار دارد ، از سال 1386 با صدور لباس عروس و لباس شب به کشور ایران سهم بزرگی از بازار مد کشور را از آن خود کند.

کالاهای تجاری شرکت پیوگان با نام های تجاری دیگری در کشورهای جنوب اروپا به فروش میرود و  موفقیت حیرت آوری را نزد مصرف کنندگان اروپایی کسب کرده است.
در ایران تمامی محصولات این مجموعه بدلیل علاقه شخصی صاحبان آن با نام تجاری PIUGAN  بفروش می رسد و در حال حاضر این نام تجاری جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان ایرانی پیدا کرده است.
شایان ذکر است بزودی محصولات جدید  این مجموعه ، شامل ساعت ، زیور آلات و کالاهای خانگی در ایران عرضه خواهد شد و امیدواریم با تلاش بی وقفه مدیران ،محصولات جدید گروه شرکت های پیوگان همانند قبل رضایت خریداران ایرانی را فراهم نماید.

خالی از لطف نیست بدانید شرکت PIUGAN Sverige A.B  در کشور سوئد از تابستان سال 2015 همکاری خود را  بصورت انحصاری برای پخش محصولات یکی از بزرگترین شرکت های  آمریکایی به نام MAGGIE SOTTERO  به کشورهای خاورمیانه ، شمال آفریقا و کشورهای اسپانیا و پرتقال آغاز خواهد کردو با موفقیت در این پروژه ، بزودی گروه شرکت های پیوگان در لیست بزرگترین و معتبرترین شرکت های اروپایی قرار خواهد گرفت.